4. GearBest cenová história a akčné kupóny – NOVINKA

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (3 920 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...

Tiež nemáte radi umelo vytvorené zľavy, z ktorých nepoznáte, že sa jedná naozaj o zľavu? Používatelia nakupujúci na Aliexpress už takú pomôcku na rozpoznanie zliav používajú. Píšeme o nej v tomto článku – Aliexpress Superstar.

Rovnakú pomôcku sme sa rozhodli vytvoriť aj pre čínskeho giganta GEARBEST. Doplnok do prehliadača nesie názov GearBest STAR – Cenová história a kupóny. Behom pár klikov si doplnok pridáte do prehliadača (Chrome alebo Opera) a ten Vám zobrazí cenovú históriu produktov na GearBest. Vďaka tejto cenovej histórii budete vedieť, koľko stál daný produkt napr. pred mesiacom. Môžete si jednoducho porovnať cenový rozdiel a rozhodnúť sa či s nákupom ešte počkať alebo využiť super ceny už teraz.

INŠTALUJTE DOPLNOK ZADARMO

 

A teraz sa pozrieme na jednotlivé funkcie doplnku. Otvorte si stránky GearBest.cz a nájdite si akýkoľvek produkt, ktorý Vás zaujíma. Napríklad si otvorte túto selfie tyč.

Cenová história produktu na GearBest a kupóny

Keď sa pozriete na produkty, ktoré sa predávajú na internete, tak takmer u každého svieti slovo „ZĽAVA“. Táto informácia je mnohokrát zavádzajúca. Preto Vám odporúčame pozrieť sa náš graf nižšie. Po nainštalovaní doplnku  uvidíte takýto graf u každého produktu na GearBest.com. Na obrázku nižšie si pozrite, ako to vyzerá u produktu, keď máte nainštalovaný doplnok GearBest STAR.

 

 

Keď sa detailnejšie pozriete na zobrazený graf, vidíte, ako sa ceny pohybovali za dlhšie obdobie. Stačí, keď nabehnete myšou na oranžovú bodku na grafe a zobrazí sa Vám cena za daný deň. Napríklad táto selfie tyč na mobilný telefón stála $ 15.99 dňa 19.11.2017, ale dnes stojí $ 16.99. Vedľa grafu je tiež zobrazená historicky najvyššia cena a historicky najnižšia cena, takže vidíte, že ste túto selfie tyč mohli kúpiť aj za $ 14.25.

Tiež sa môže stať, že u produktu žiadnu cenovú históriu neuvidíte (iba horizontálnu čiaru). Je to z toho dôvodu, že je produkt na GearBest nový a alebo sa cena naozaj nezmenila.

 

 

Špeciálne kupóny na GearBest

Vďaka tomuto doplnku budete mať k dispozícii špeciálne kupóny pre nákup na GearBest. Kupóny sú zobrazené pri vybraných produktoch a pravidelne sa aktualizujú a menia. Príklad vidíte na obrázku nižšie.

Pri produkte selfie tyč je zobrazený tento kupón. Keď kupón použijete, tak za selfie tyč zaplatíte $ 15.99. Ďalej vidíte aký počet kupónov ešte zostáva, kedy sa končí platnosť kupónu a pre ktorú krajinu platia.

Kupón uplatníte jednoduchým kliknutím na oranžové tlačidlo a potom kód zadáte pri platbe. Cena sa Vám tam automaticky upraví.

Tu je vidieť, že je možné kupón aplikovať vo všetkých krajinách. Tovar je uložené v sklade v Číne.

Ďalšie aktívne kupóny tiež nájdete v našom článku o zľavových kupónoch, ktoré dáte jednoducho uplatniť pri platbe produktu.

 

GearBest kupóny

 

Postup inštalácie doplnku do prehliadača Chrome

 

1.Kliknite tu

INŠTALUJTE DOPLNOK ZADARMO

 

2.Budete presmerovaný do Chrome Store, kde kliknete na PRIDAŤ DO CHROMU (Add to Chrome)

 

GearBest Star doplnek do chrome kupony

 

3. Zobrazí sa Vám toto okno, kde kliknete na Pridať rozšírenie. Následne sa Vám zobrazí hláška, že do prehliadača Chrome bolo pridané rozšírenie GearBest. Od tohto okamihu môžete tento doplnok začať používať.

 

     

 

 

 

Inštalácia doplnku do prehliadača OPERA

 

Používate prehliadač Opera? Máme pre Vás jednoduchý postup, ako si doplnok pridať do prehliadača Opera.

 

1. V prehliadači Opera si najskôr otvorte tento doplnok DOWNLOAD CHROME EXTENSION a kliknite na ADD TO OPERA na práve strane. Opera doplnok Vám povolí inštaláciu doplnku z Chrome storu.

 

aliexpress opera

 

2. V prehliadači Opera si otvoríte aj tento odkaz pomôcky GearBest Star a kliknite Pridať do OPERA (ADD TO OPERA)

 

 

3. Kliknite na OK

 

4. Kliknite na INSTALL

 

 

5. Kliknite INSTALL ešte raz

 

 

6. Doplnok GearBest – Cenová história a kupóny bol úspešne pridaný od Vášho prehliadača OPERA.

 

 

Nezabudnite povedať o tomto doplnku i Vašim kamarátom, určite zľavové kupóny a cenovú históriu tiež ocenia. Ak máte nejaké otázky, píšte je priamo pod tento článok.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    nike fake obuv aliexpress fejk FINAL SK
    Ako vyhľadať originálnu obuv NIKE na Aliexpress

    Kto už nejakú dobu nakupuje v Číne, tak vie, že sa tam dajú kúpiť kvalitné veci za super cenu. Výhodou...

    Zavrieť