Kedy začínajú narodeninové zľavy Aliexpress?

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 343 hlasov, priemer: 4,98 z 5)
Loading...

Aliexpress oslavuje 7. narodeniny a ich predajcovia pripravili pre nás všetkých výborné zľavy. A ako to na Aliexpress býva, tak nie všetci predajcovia svoj tovar naozaj zlacnili. Niektorí predajcovia iba navýšili ceny, aby v daný deň mohli cenu znížiť a vyzeralo to, že zľava je obrovská. Pritom ceny zachovali rovnako, alebo zlacnili len o 5%. Tovar, ktorý na Aliexpress nakupujeme je už aj tak dosť lacné, ale každá zľava alebo výhodná kúpa poteší každého.

 

Aliexpress aniversary narozeniny 7th 2017

Kedy tieto zľavy začínajú?

Naozajstné zľavy na všetok tovar začínajú až v stredu 29.3.2017 v 9:00.

Pre deň 28.3. platí len zľavy na vybraný tovar a predajcov z Aliexpress. Sú to väčšinou promo výrobky, na ktoré chcel Aliexpress poukázať.

 

Výber najlepších predajcov tejto akcie nájdete tu

 

Narodeninové zľavové kupóny Aliexpress

Získali ste počas dní 21.- 27. marca 2017 zľavové kupóny? Odporúčame Vám sa pozrieť na článok zameraný na zľavové kupóny a ako presne tieto zľavové kupóny v praxi používať. Upozorňujeme, že všetky zľavy a kupóny sú k dispozícii iba na mobilnú aplikáciu Aliexpress v telefóne.

 

Narodeniny aliexpress 7t birthday aniversary SR

 

Ak by ste mali nejaké problémy, určite nám napíšte do Aliexpress diskusie a my Vám s tým pomôžeme. Na FB stránkach 1. Slovenský Aliexpress budeme celý deň pridáva tipy na najlepšie zľavy v tieto dni. Preto sa určite prihláste na odber stránok, nech Vám nič neutečie.Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Calvin Klein spodne pradlo aliexpress
    Calvin Klein tanga pre ženy z Aliexpress

    Viete, že ponuky značkového tovaru sú dostupné iba na obmedzenú dobu? Aliexpress nepodporuje predaj značkového tovaru a tak tieto odkazy rýchlo...

    Zavrieť