Vychytávky na leto – lazy bag, balóniky, pištole z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (3 457 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...

Pomaly, ale rýchlo sa nám blíži leto, tak som pre vás vybral pár vychytávok z Aliexpress. Niektoré veci sú pre dospelých a niektoré zasa pre deti. Keď som niečo vyberal,  porovnal som stale ceny u nás na Slovensku a ceny vždy boli oveľa vyššie. Tak a dosť rozprávanie a ideme na to. Ako prvý vám ukážem HIT minulého leta, a to je Lazy Bag.

Odporúčam tiež nainštalovať pomôcku do prehliadača Aliexpress Supertar, ktorá Vám zobrazia cenovú históriu produktu a ďalšie. Na všetky jeho funkcie sa pozrite do článku História a porovnávač cien.

Lazy Bag

Lazy bag je vlastne nafukovacie vrece, na ktorom sa môžete opaľovať, oddychovať alebo sedieť. Bol to hit minulého leto a tento rok si ho kupuje alebo aspoň sa o neho zaujíma ešte viac ľudí. Je ľahký a prenosný, nosí sa v vrecúšku rovnakej farby. Popularitu si získal tým, že ho možno pomerne ľahko nafúknu aj vyfúknuť a pritom je plne mobilný.

Návod na nafúknutie nájdete vo videu nižšie. Lazy bag nie je určený na vodu, ale aj tak si to môžete skúsiť. Na čo si ale musíte dať pozor, je to, že nemá bezpečnostné prvky na plavbu po vode. Tento vrece sa minimálne vyfukuje. Za jednu hodinu sedenie som raz otočil uzáver lazy Begu a bol zase plný. Vraj vydrží 250 kg, ale to by som asi neskúšal, aby tie švy naozaj vydržali. Viac uvidíte vo videu.

Foto

      

 

Odkaz na lazy bag

 

Video recenze

 

Nafukovacie držiaky na pitie do bazéna

Ďalšou vychytávkou na leto sú nafukovacie držiaky pitie do bazéna alebo na súš. Ja som vyskúšal tri najobľúbenejšie: dúhový jednorožec, palmičky a plameniak. Nedal som si pozor na objednávanie, a tak ma prišla veľká len palmičky. Tá udrží aj pollitrovú plechovku, tie ostatné sú len na menšie pitie. V odkaze pod videom sú však veľké držiaky. Vyskúšal som ich zatiaľ len vo vani, ale v lete si palmičky beriem stopercentne k vode alebo na dovolenku. Môžete ich použiť aj na súši proti prevrhnutiu pitia.

Foto

 

Odkaz na rôzne držiaky na pitie Odkaz na jednorožca Odkaz na malého plameniaka

 

Pištoľ pre deti na gélové guličky

Na túto pištoľ som narazil pri hľadaní vecí na leto a nadchla ma jej cena a gélové guličky. Neváhal som a kúpil som ju. Vyzerá trošku ako pištole NERF, ale táto je na gélové guľôčky, ktoré sú nasiaknuté vodou. Pištoľ má zásobník asi na 6 guličiek, ktoré si ľahko vyrobíte. Potom natiahnete pištoľ a BANG! Pištoľ je pre deti, takže má minimálny dostrel a gulička sa pri strete rozdrolí alebo odrazí. Nemusíte sa báť, na oblečení škvrny nezanecháva a na záhrade neporiadok mať nebudete. Guličky sa po vyschnutí úplne scvrknú. Ďalšie guľôčky si môžete objednať a sú veľa lacné asi 1 $ za 1000 ks. Pozrite sa na video, tam nájdete všetko 🙂

Foto

 

Odkaz na pištoľku pre deti

 

Vodné pištole so zásobníkom z obyčajnej PETky

Ďalšie obľúbená činnosť nielen detí, je striekať po ostatných vodou. Toto je vodné pištole so zásobníkom z normálnej pet fľaše. Má to jednu výhodu, nemusíte liať vodu do malého zásobníka, ako u ostatných vodných pištolí, a zásobníkov môžete mať koľko len chcete. Pištoľ jednoducho naskrutkujete na fľašu a o zábavu je postarané. Pre dospelých odporúčam verziu s alkoholom 🙂

 

Foto

     

 

Odkaz na striekaciu pištoľ

 

Samoplnící vodné bomby – balóniky

Chystáte záhradné párty pre deti a chcete ich prekvapiť? Toto im proste musíte kúpiť! Balóniky nemusíte plniť jedom po druhom, ale stačí nasadiť hlavný diel na kohútik od vodovodu a balóniky sa samy naplní, a potom odpadnú. Je to HIT leta a deti sa s tým poriadne vybláznia. Tak si ich kúpte na Aliexpress a vodné bitka môže začať.

Foto

 

Odkaz na balóniky

 

Závěr

Leto už je pomaly za dverami, tak neváhajte o objednajte si nejakú vychytávku z Aliexpressu nech si vy, alebo vaše deti užijete leto naplno. Doba dodania bola skoro u všetkých vecí do 3 týždňov, takže vám to určite do leta dorazí. Na youtube kanáli Ali Recenze YT testujem mnoho ďalších vecí. Prevažne to sú veci z Číny nakúpené na portáli Aliexpress. Už mi pomaly dochádzaju inšpirácie a tak ma môžete pod akékoľvek video Ali Recenze YT napísať svoje tipy na veci, ktoré by ste si priali otestovať. Dúfam, že ste článok dočítali až sem a budem sa tešiť u ďalšieho, napr. na  vychytávky do auta.

A ak už máte letnú náladu, tak sa pozrite na ponuku plaviek pre ženy alebo plaviek pre mužov.

Autor Petr JarolímekOdpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    valentin SK
    Tipy na darčeky k Valentínovi z Aliexpress

    Existuje vo Vašom živote niekto výnimočný? Vyjadrite svoje city pekným darčekom. Môžete to byť priateľ, priateľka, manžel, manželka alebo len...

    Zavrieť