TOP výber 50-tich akčných produktov pre 11.11. na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
streda, 7 november, 2018

Komentáře: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (6 911 hlasov, priemer: 4,99z 5)
hodnoceniLoading...

V tomto článku sme  pre Vás vybrali tovar, ktorý sa oplatí nakúpiť 11.11.2018. Zároveň sa môžete inšpirovať ku kúpe vianočných darčekov. Vo výbere nájdete totiž pre každého niečo, tak si prejdite všetky podstránky článku. Budeme radi keď nám do komentára napíšete, ktorý produkt by ste chceli dostať na Vianoce z Aliexpress. Pomôžete tak ostatným v rozhodovaní, čo kúpiť ako darček.

DÔLEŽITÉ: Opäť sa nám blíži zľavový deň 11.11. na Aliexpress. Z histórie už niektorí z Vás vedia, že nie vždy sú produkty naozaj v zľave. Niektorí predajcovia pred 11.11. zvýšia ceny, aby ich potom mohli v deň mega zliav znížiť a vytvoriť tak fiktívnu zľavu. Preto si mnohí z Vás už nainštalovali doplnok do prehliadača Aliexpress Superstar, ktorý Vám zobrazí cenovú históriu. Vy sami uvidíte, či sa jedná naozaj o akčnú ponuku alebo nie. Túto pomôcku už používa viac ako 15 000 používateľov. Ak ešte tento doplnok do prehliadača Chrome, Mozilla  alebo Opera nemáte, tak si ho určite pridajte. Uvidíte sami, že ho využijete nielen v deň 11.11. ale aj počas celého roka. Tento doplnok má viac funkcií, ako napríklad zobrazenie cien v rôzných menách alebo vyhľadávanie lacnejšieho tovaru od iného predajcu atď. Funkcie sme popísali v článku História a porovnávač cien na Aliexpress a tiež vo videu tu Aliexpress Superstar.

K výberu produktov sme použili práve spomínaný doplnok do prehliadača Aliexpress Superstar. Overte si pred zaplatením tovaru svoj košík, či sa Vám to naozaj oplatí kúpiť.

Ukážku zobrazenia histórie cien vidíte nižšie na obrázku.

Aliexpress 11.11.2018 shopping festival tipy na nakup 1

 

Vybrané Kategórie

 

Tipy pre ženy

Tipy pre mužov

Tipy pre deti

Tipy do domácnosti

 

Tipy pre ženy

 

Tovar z ďalších kategórií nájdete na ďalšej stránke … pokračujte v prezeraní …


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača


Stránky: 1 2 3 4


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
12205001_1091522490866564_1184415941_n
Colnica a Aliexpress – otázky a odpovede

V minulom článku s názvom Kedy sa platí CLO a DPH za tovar z Aliexpress, sme vysvetlili základné pojmy, čo a kedy platiť...

Zavrieť