Tehotenské oblečenie – šaty, nohavice, dojčiace podprsenky

0
402

Pozor, budúce mamičky! Potrebujete pomôcť nájsť lacné materské oblečenie online? V dnešnom návode vám ho pomôžeme nájsť. Čínski predajcovia ponúkajú materskej oblečenie za skvelé ceny. Pozrime sa na najlepšie obchody, ktoré moderné oblečenie ponúkajú. Z vlastnej skúsenosti Vám môžeme tehotenské oblečenie z Aliexpress odporučiť. Je veľmi pohodlné a pekne sedí na postave.

Odporúčame tiež nainštalovať pomôcku do prehliadača Aliexpress Supertar, ktorá Vám zobrazí cenovú históriu produktu a ďalšie vychytávky. Na všetky funkcie tohto pomocníka sa pozrite do článku História a porovnávač cien.

Alebo si ho môžete rovno nainštalovať:

>> Inštaluj ZADARMO do prehliadača Chrome <<

 

Ako nájdete tehotenské oblečenie na AliExpress?

Počas tehotenstva nie je času nazvyš, takže vám ukážeme tipy a rady, ako nájsť tehotenské oblečenie rýchlo a ľahko.

Náš výber tehotenského oblečenia nájdete priamo tu:

 

>> Tehotenské oblečenie<<

 

Existujú dva spôsoby, ako tehotenské oblečenie vyhľadať:

1. Vyberte kategóriu Mother & Kids a potom Pregnancy & Maternity tj. tehotenstvo a materstvo. V súčasnej dobe je tam 35 695 ks oblečenia, takže si určite vyberiete.

 

maternity clothes aliexpress

 

2. Napíšte do vyhľadávacieho okna na Aliexpress kľúčové slová alebo slovné spojenia. Napríklad maternity clothes, pregnant clothes, nursing bra, maternity wear a ďalšie. Vďaka nim nájdete veľké množstvo predajcov, ktorí sa predajom oblečenia pre budúce mamičky zaoberajú.

Maternity clothes

Pregnant clothes

Maternity wear

Pokiaľ kliknete na ktorýkoľvek z týchto slovných spojení, objaví sa vám veľké množstvo výsledkov. Teraz si už môžete filtrovať výsledky podľa ceny, hodnotenie predajcu alebo počtu objednávok. Všetko záleží len na tom, čo hľadáte. Nájsť sa dá prakticky všetko – šaty, košele, kabáty, blúzky, dojčiace podprsenky, vtipné tričká s potlačou. Čokoľvek si viete predstaviť za najlepšie možné ceny.

Tehotenske obleceni maternity clothes podprsenka kalhoty bra

 

Ako môžete vidieť na obrázku, mnoho predajcov tiež ponúka zľavy a špeciálne ponuky. Bude ťažké si vybrať, ale nezaháľajte. To najlepšie tovar býva rýchlo vypredané!

Veľa našich čitateľov zaujíma, či možno na AliExpress nájsť materskej oblečenie na rôzne ročné obdobia, napríklad zimý  alebo letný tovar. A preto sme vytvorili tento výber  zimného materského oblečenia a letného materského oblečenia. Stačí len kliknúť na daný odkaz.

 

Najlepšie obchody, ktoré ponúkajú tehotenské oblečenie na AliExpress

Ako sme už spomenuli vyššie, je možné nájsť tisíce predajcov, ponúkajúcich oblečenie pre budúce mamičky. Vždy je dôležité vybrať toho správneho. Predajcovia na AliExpress sú hodnotení na základe rôznych parametrov, takže vopred viete či sa dá na daného predajcu spoľahnúť a ako kvalitné produkty ponúka. To všetko Vám ukze pomôcka Aliexpress Superstar

Nižšie je uvedený zoznam najlepšie hodnotených predajcov a ich tovar. Ak nakúpite od niektorého z nich, tak budete so svojou objednávkou určite spokojní.

 

tehotenske oblecenie aliexpress cina

 

Ďalšie rady, ako nájsť lacné a kvalitné oblečenie pre tehotné ženy

Aby vaše objednávka prebehla v poriadku, riaďte sa nasledujúcimi troma pravidlami:

  1. Hodnotenie predajcu: Je rozdiel medzi objednaním tovaru od predajcu s jednou medailí a s jedným diamantom či korunkou. Všetci vyššie uvedení predajcovia sú hodnotení veľmi dobre a vždy máte možnosť tovar reklamovať.
  2. Počet objednávok: Aby ste si mohli byť istí, že je predajca dôveryhodný, skontrolujte počet objednávok. Čím viac ich predajca má, tým lepšie.
  3. Komentáre a recenzie od minulých zákazníkov: Toto je ďalší spôsob, ako sa uistiť, že je predajca dôveryhodný. Prečítajte si komentáre a recenzie minulých zákazníkov. Recenzie vám pomôžu vybrať napr. veľkosť oblečenia alebo požadovanú farbu. Ak si chcete byť 100% istí, tak kontaktujte priamo predajcu.

Navyše si môžete prečítať článok, ako objednať nadmerné veľkosti. A ak sa blíži čas vášho pôrodu, tak sa pozrite na náš článok o tom, ako nájsť lacné oblečenie na AliExpress pre vaše dieťatko.

 

Veľkosti na AliExpress

Veľkosti sa líšia medzi jednotlivými predajcami. V podstate neexistuje žiadna univerzálna veľkostná tabuľka. Stále, keď si oblečenie objednávate, prečítajte si recenzie alebo si rozmery overte u predajcu. Aby ste si mohli byť istí, pozrite sa na veľkostnú tabuľku, ktorú má každý predajca dostupnú na svojej stránke u tovaru. U tabuľky je možné nájsť aj ďalšie informácie o tom, ako svoju veľkosť zmerať. Tieto informácie si dôkladne prečítajte. Ak vám dorazí tovar rozdielnej veľkosti, než predajca uvádza v product description, tak máte nárok na vrátenie celej sumy peňazí. S týmto máme osobnú skúsenosť a vždy nám bola vrátená celá suma za tovar. Navyše nám daný tovar aj zostal.

 

Recenzie

Pripravujeme pre Vás ďalší článok o konkrétnych objednávkach tehotenského tovaru, takže sledujte naše stránky a prihláste sa k odberu noviniek. Pozrite sa aj na recenziu jednej tehuľky. Ak máte vlastnú skúsenosť s tehotenským oblečením z Aliexpress, tak pridajte aj Vy svoju recenziu na www.AliRecenze.cz.

>> Recenzia na tehotenské rifle <<

 

 

 

0/5 (0 Reviews)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno