Športové vybavenie – hrazda, posilňovacie gumy, TRX, roller

Autor: Slovenský Aliexpress
streda, 24 marca, 2021

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (596 hlasov, priemer: 4,97 z 5)
Loading...

V tomto článku Vám ukážeme, aké športové vybavenie si môžete kúpiť na Aliexpress. Väčšinu vecí využijete pri cvičení doma, vonku a až budú otvorené vnútorné športoviská, tak aj tam. Poďme si to domáce cvičenie užiť naplno.

Dôležité: Predtým, ako začnete športové vybavenie vyberať a platiť, tak si prekontrolujte cenovú históriu a hodnotenie predajcu pomocou doplnku do prehliadača AliSuperstar alebo mobilnej aplikácie AliHistory . Na všetky funkcie tychto pomôcok sa pozrite v článku História a porovnávač cien. Môžete tak ušetriť veľa peňazí.

Hrazda na dvere

Hrazda je taká klasika, ktorú buď už doma máte alebo by ste mali mať. Nielen, že s ňou môžete posilniť chrbát, paže a brušné svaly, ale tiež sa s ňou krásne pretiahnete. Hrazda je navyše skladná a jednoducho upevniteľná medzi dvere. Túto cvičebnú pomôcku upevnite buď v dolnej alebo hornej časti dverí, záleží, ktorú časť tela budete posilňovať.

Sportovni vybaveni sport doma hrazda do dveri Aliexpress

 

Najpredávanejšie hrazdy do dverí 

 

Posilňovacie gumy

Môžeme povedať, že posilňovacie gumy sú cvičebné pomôckou so širokým využitím. Posilňovacie gumy využijete ako v posilňovni, na pilates, joge alebo inom posilňovacím domácom cvičení. Ich výhodou je, že nezaberajú veľa miesta. Ak cvičíte spoločne s deťmi, tak sa nemusíte báť, že si ublížia ťažkú činkou. Na základe Vášho zlepšovania si sami regulujete obtiažnosť. Väčšinou platí, že čím tmavšie guma je, tak tým väčšiu záťaž s ňou budete mať.

 

Sportovni vybaveni sport doma Aliexpress

Ľahko s nimi posilníte snáď všetky časti tela, vďaka rôznym variantam je tiež možné regulovať obtiažnosť. Posilňovacie gumy sú úzke, široké, krátke alebo dlhé. Záleží na vás k akému športu je budete využívať.

Najpredávanejšie posilňovacie gumy 

 

Závesný posilňovací systém TRX

Veľmi účinné posilnenie a spálenie kalórií Vám zabezpečí závesný systém TRX (Total body Resistance eXcercise). Popruhy si nastavíte podľa obtiažnosti, ktorú potrebujete. S týmto závesným posilňovacím systémom posilníte, ruky, nohy, prsné svaly, brušné svaly, chrbát, jednoducho celé telo. S popruhmi je možné cvičiť vonku alebo doma, kde si ich upevníte napríklad o hrazdu. Ak cvičíte správne, tak si dáte naozaj do tela!

Sportovni vybaveni sport doma TRX Aliexpress

Najpredávanejší závesný posilňovací systém TRX

 

Fitness roller alebo jóga valec

Jóga valec alebo roller má mnoho využití, takže sa bude hodiť v každej domácnosti. Na tieto športy je roller vyžívaný:

 • fitness
 • joga, pilates
 • tréning koordinácie
 • masáž svalstva a väzivových tkanív
 • posilňuje svaly po zranení

 

Sportovni vybaveni sport doma roller yoga valec joga Aliexpress

Roller má na povrchu výstupky vďaka ktorým si namasírujete a uvoľníte svaly. Táto pomôcka Vás môže zbaviť od bolesti chrbta, zlepšiť držanie tela, pomôcť pri regenerácii svalu po úrazoch alebo po športovom zranení. Dokonca je to aj skvelý pomocník pri boji proti celulitíde. Jedná sa vlastne o takú automasáž, ktorá regeneruje vaše svalstvo. Ak pravidelne používate roller, tak tým znižujete riziko zranenia pri športe a pripravujete svoje svaly na športovú záťaž.

 

Sportovni vybaveni sport doma roller yoga valec cviceni Aliexpress

 

Druhy rollerov (valcov)

 • Masážny – masáž sa vám môže na začiatku zdať bolestivá, ale nevzdávajte to. Z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že roller pomôže od bolesti chrbta alebo po bežeckom zranení. Masážny valec môže mať výstupky na povrchu pre intenzívnejšie masáž, ale ak pre vás bude bolesť naozaj nepríjemná, tak môžete začať s hladkým valcom.
 • Hladké – používajú sa pri cvičení jogy a pilates
 • Vibračné – odporúčajú sa pre profesionálnych športovcov pre rýchly nástup účinku
Najpredávanejšie rollery

 

U tých najpredávanejších výrobkov nájdete vo feedbacku aj reálne fotografie a hodnotenie nakupujúcich. Na Aliexpress je veľká ponuka športového vybavenia, takže sa môžete tešiť na ďalší článok v tejto oblasti. Odoberajte novinky na našich stránkach a až bude nový článok na svete, tak vám príde upozornenie. A nezabudnite si pridať doplnok do prehliadača AliSuperstar, nech máte prehľad o cenovej histórii jednotlivých produktov na Aliexpress a super vychytávky navyše.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  Jak udelat snapshot na Aliexpress CZ 2
  25 – Ako vytvoriť snapshot objednávky na Aliexpress

  Často v rôznych skupinách vidíte, že po niekom chcú snapshot objednávky. Ale čo to ten SNAPSHOT vlastne je? Dám Vám príklad....

  Zavrieť