Respirátory FFP2 z Číny – Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
utorok, 16 marca, 2021

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (547 hlasov, priemer: 4,98 z 5)
Loading...

Vzhľadom k atuálnemu dianiu na Slovensku sme dostali veľa otázok ohľadom respirátorov FFP2 z Aliexpress. Skumali sme, ktoré FFP2 respirátory sú na Aliexpress najpredávanejšie a dali dokopy aj reálne fotografie s recenziami nakupujúcich.

 

Zobraziť najpredávanejšie respirátory FFP2 z Aliexpress

 

Respirátory FFP2

Respirátory môžete zakúpiť v počte po 5, 10, 30, 50 alebo po 100 kusoch. Na odkaze vyššie sme vybrali respirátory, ktoré majú poštovné zadarmo. Respirátory dorazí takto zabalené spoločne s certifikátom (pozri obrázky nižšie). Číím viac kusov objednáte, tak tým menej zaplatíte za 1 ks respirátora.

Predajca uvádza, že odosiela respirátory do 24-hodín od objednania. Zo skúsenosti, ale vieme, že sa môže balík zdržať na Slovenskej pošte. Nechceme Vám tu sľubovať nejakú dobu doručenia, ale nám dorazili respirátory do 14-tich dňov v období Vianoc.

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 2

 

Respirátory predajca ponúka v 8-mich farbách: biela, ružová, čierna, šedá, žltá, červená, béžová a modrá. Filtračná účinnosť je 95% podľa noriem. Všetko si prekontrolujte u konkrétneho predajcu.

 

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 12

 

Nižšie je vidieť certifikát kontroly, ktorý predajca dáva do balíčka a ďalšie certifikáty kvality nájde v popise produktu úplne dole.

 

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 8

 

Dôležité: Predtým, ako začnete respirátory vyberať a platiť, tak si prekontrolujte cenovú históriu a hodnotenie predajcu pomocou doplňku do prehliadača AliSuperstar alebo mobilnej aplikácie AliHistory. Môžete tak ušetriť dosť peňazí.

 

Reálne fotografie FFP2 respirátorov

 

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 3

 

Ak sa rozhodnete pre respirátory európskej triedy ochrany FFP2 certifikované podľa únijných noriem prekontrolujte si tieto informácie:

 • názov respirátora
 • platná norma, podľa ktorej bol respirátor certifikovaný (EN 149: 2001 + A1: 2009)
 • trieda ochrany (FFP2)
 • značka R (opakovateľne použiteľný) alebo NR (jednorázovo použiteľný)
 • značka CE spolu s čtyřčíslím udávajúcim akreditovanou skúšobňu, ktorá vydala príslušný certifikát EÚ

 

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 9

 

Ako vyzerá respirátor na tvári?

Respirátor veľkostne sedí, ženám aj mužom. Jeho rozmery sú 15,5 x 21 cm. Je tvorený piatimi filtračnými vrstvami a opatrený nosnou svorkou, ktorá zaisťuje utesnenie v hornej časti tváre. Respirátor je účinný len vtedy, ak jeho okraje tesne priliehajú k tvári.

 

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 5 Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 6

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena rousky 7

 

Cena respirátorov FFP2

Ak si objednáte 5ks, tak Vás 1 ks vyjde na cca 0,516 Eur a v prípade objednávky 100 ks zaplatíte za jeden respirátor cca 0,16 Eur. Záleží na kurze meny, v ktorej nakupujete a prebiehajúcej akcii na Aliexpress. Na aktuálnu cenovú ponuku sa pozrite priamo na stránky Aliexpress.

V jednom z najväčších lekárenských reťazcov na Slovensku zaobstaráte respirátor FFP2 pri objednávke 10 ks za 6,90 Eur, tj. 0,69 Eur za kus.

 

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena ruska EUR 5ks

 

Respiratory FFP2 Aliexpress super cena ruska EUR 100ks

Tento respirátor spĺňa podmienky udávané Ministerstvom zdravotníctva a predajca udáva, že má certifikát kontroly.

 

Odkaz na respirátor FFP2

 

Ak by ste mali záujem o FFP2 respirátory pre deti, tak tie sú na Aliexpress tiež k dispozícii. Odkaz nižšie Vás presmeruje na tie najpredávanejšie respirátory pre deti.

Odkaz na respirátory FFP2 pre deti

 

Recenzia k zakúpeným respirátorom

„Respirátor je skvelý. Produkt som starostlivo preskúmal a dospel som k záveru, že ide o skutočný FFP2. Má 5 vrstiev, je vodoodpudivý a veľmi dobre padne na tvár. Čísla na maske sú správne, ale stále som mal pochybnosti . Kontaktoval som obchod, ktorý mi okamžite poslal dokumenty CE označenia. Je úžasné, že som si mohol kúpiť také vysoko kvalitné respirátory za tak nízku cenu. Odporučil som to už svojej rodine a priateľom. “

„Masky dorazili do 2 týždňov od objednania. Po vyskúšaní som bol spokojný, sedí dobre na tvári a netahaji za ušami. Masky nijako nezapáchajú.“

„Respirátory zodpovedajú popisu predajcu. V porovnaní s ostatnými, ktoré som kúpila v lekárni, mi neohýnajú uši. Dúfam, že je vydržím nosiť celý deň. Super rýchla preprava a všetko skvelé.“

„Objednali sme si bielu a ružovú farbu a musím povedať, že mi tento respirátor vyhovuje. Gumičky sú jemné a respirátor vnútri tiež, takže nás nikde neškriabe.“

Viac recenzií a reálnych fotografií nájdete vždy u daného predajcu v sekcii feedback. Než si nejaký respirátor objednáte, tak recenziám používateľov a popise produktu venujete patričnú pozornosť. Rovnako tak si overte pomôcť pomôcky Aliexpress Superstar, či predajca má výborné hodnotenie rýchleho doručenia.

 

Správne použitie respirátora

Dbajte prosím na správne použitie respirátora.

 • Umyte si alebo vydezinfikujte ruky. Umiestnite masku na hornú časť nosa sponou hore.
 • Natiahnite elastické gumičky za uši a upravte si respirátor tak, aby Vám pohodlne sedel.
 • Pritlačte nosové svorku dvoma prstami proti nosa.
 • Skontrolujte, či respirátor správne prilieha k tvári.
 • Respirátor by ste nemali nosiť dlhšie ako uvádza predajcu a po použití ho riadne zlikvidovať.
 • Fúzy zasahujúce do okrajov respirátora alebo špeciálne charakteristiky tváre môžu výrazne znížiť účinnosť respirátora.

Snáď už čoskoro bude toto náročné obdobie za nami.Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  06 Filrtovanie SA
  06 – Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

  Dnes si ukážeme, ako jednoducho nakupovať na Aliexpress a efektívne filtrovať produkty na Aliexpress. Skúsime si vyhľadať napr. dámske šaty. Zadáme...

  Zavrieť