Porovnanie Huawei Mate 7 a 8 na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: 1 komentár.


Cenové porovnanie na Slovensku vs. Aliexpress

 

Ceny jednotlivých modelov sa samozrejme líši aj od danej pamäti telefónu a predajcu.

Huawei Ascend Mate 7 – kúpite v Slovenskej republike v e-shope za cca 391 eur. Na Aliexpress sa pohybuje okolo 339 eur . Pozrite sa na tento odkaz.

Huawei Ascend Mate 8 – predpokladaná cena v Slovenskej republike  bude 600 eur. Vzhľadom k tomu, že je to novinka, tak nie je na Aliexpress tento model, tak rozšírený. Cena je cca 554 eur. Pozrite sa na tie dva odkazy – Mate 8 a Mate 8 HiSilicon Kirin 950.

Najlepší predajcovia Huawei na Aliexpress

 

Podľa názoru odborníkov aj užívateľov, Huawei Mate 8 výborne vylepšený oproti verzii Mate 7. Jedná sa hlavne o dizajn, formát, lepší výkon, kamera. Ak váhate, tak určite odporúčame novší model Huawei Mate 8. Aby sme Vám ušetrili Váš čas a peniaze, tak tu je zoznam najlepších obchodov, v ktorých si môžete tieto phablety zakúpiť. Všetci predajcovia sú hodnotení korunkou, čo znamená, že majú jedno z najlepších hodnotení. Môžete od nich očakávať spoľahlivosť a bezpečnosť. Celé portfólio mobilných telefónov Huawei nájdete tu:

 1. Shenzhen RTDC

 2. HiGo188

 3. Shenzhen ValueDeal

 4. Shenzhen Top-One

 

UPOZORNENIE: Na výbere týchto predajcov sme strávili hodiny a hodiny a môžete potvrdiť, že všetky Huawei telefóny, ktoré mát v odkazoch sú originály. Ak by ste mali pochybnosti, tak určite kontaktujte predajcu, aby Vám poskytol potrebné dokumenty na overenie pravosti mobilného telefónu.

Ďalej by Vás mohol zaujímať článok Power Banky Xiaomi Mi z Aliexpress. Nezabudnite si tiež prečítať článok o cle a DPH. Mobilné telefónu sú od cla oslobodené, zaplatiť musíte DPH z hodnoty telefónu a nákladov na dopravu.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.


Stránky: 1 2

Počet komentárov: 1Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  20 Ako bezpecne nakupovat na Aliexpress SA
  20 – Ako vybrať predajcu a vyhnúť sa podvodníkom na Aliexpress

  Pre nakupovanie na Aliexpress existuje veľa pravidiel a rád. Môžem povedať, že všetky návody, ktoré som pripravila je dobré vidieť....

  Zavrieť