Najlepšie múdre hodinky ( Smart Watch ) z Aliexpress – recenzia

Autor: Slovenský Aliexpress
streda, 6 novembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (381 hlasov, priemer: 4,87 z 5)
Loading...

Keď som prvýkrát narazil na internete na smartwatch hodinky, videl som u nich cenu cca 75 EUR a nevenoval som tomu veľkú pozornosť. Pri prezeraní stránok Aliexpress.com som narazil na SMART WATCH typu GT08. Cena 11 EUR bola veľmi zaujímavá. Hneď ma napadlo pár slov: nefunkčný, fake, šmejd, žiadna výdrž batérie a určite budú len v angličtine. Ani netušíte ako veľmi som sa zmýlil!

Čo sú to vlastne SmartWatch – múdre hodinky?

Múdre hodinky sa používajú ako predĺžená ruka mobilu alebo priamo ako mobil samotný. Hodinky majú veľa užitočných aplikácií a uvidíte na nich kto vám volá, čítate si tam smsky a vidíte ďalšie notifikácie.

6 aspektov, v ktorých múdre hodinky vynikajú: 

1) Všetky informácie z telefónu po ruke
2) Možnosť prijatia či odmietnutia hovoru
3) Ovládanie hudby nikdy nebolo jednoduchšie
4) Stopky, časovač, budík na ruky
5) Poznámky či obrázky ihneď po ruke
6) Športová pomôcka

A. Smart Watch GT08

Začal som si o hodinkách zisťovať viac informácií, napr. Koľko stoja na Slovensku, či na nich bude fungovať slovenská simkarta a čítal som si ďalšie recenzie o hodinkách. Nakoniec som hodinky kúpil a bol som milo prekvapený. Hodinky prišli v krabičke (čo sa u výrobkov z Číny len tak nevidí), všetko bolo v originálnej fólii, vyzerali nádherne a mali aj zabudovaný foťák. Hneď som ich skúsil spustiť a pozrel sa do menu. Potom som do hodiniek dal svojou mikro sim kartu a sd kartu. Začal som všetko skúšať, volať, prezerať a naozaj všetko fungovalo! Jediný problém nastal, keď som chcel spárovať hodinky s mobilom. QR kód na hodinkách ma presmeroval na nejakú podozrivú stránku, ktorá po mne chcela, aby som si stiahol ich aplikáciu. To som sktrikne odmietol a stiahol som si aplikáciu z overeného zdroja Google – play. Aplikácia sa volá BTnotifikation.

POZOR! Sú dve skoro rovnaké aplikácie BTnotifikation a BT notifikation. Tú druhú aplikáciu s medzerou nesťahujte, pretože Vám nepôjdu prezerať smsky cez bluetooth. Všetky hodinky čo si predstavíme, fungujú so systémom android. Na iOS sú obmedzené funkcie.

Funkcie:

zmeškané hovory, sms, notifikácia, kalendár, hodiny, budík, nahrávanie zvuku, fotoaparát, prehliadač fotiek, správca súborov, krokomer, spánkoměr, meranie sedenie, facebook, chrome, WhatsApp, obraz fotoaparátu z mobilu a mnoho ďalších.

Zhrnutie:

– Hodinky sa dajú používať dvoma spôsobmi: ako mobil sa sim kartou v hodinkách alebo pre spárovanie s Vaším mobilom

– Pekný desing, hodinky sedí na ruke

– Batéria 350 mAh – vydrží pripojené 1 až 2 dni

– Odolné proti striekajúcej kvapaline – nie proti ponoru hodiniek

– Display 250×250 bodov

Reálne foto:

gt08-smartwatch-hodinky-z-aliexpressu-2   gt08-smartwatch-hodinky-z-aliexpressu-4   gt08-smartwatch-hodinky-z-aliexpressu-3

 

Odkazy na overené produkty a predajcov:

Pokračujte v čítaní článku na stránke 2, kde nájdete ďalšie video a recenziu porovnávajúcich SMART hodinky typu DZ09 a U8. Ktoré sú lepšie?


Stránky: 1 2


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Narodeniny aliexpress 7t birthday aniversary SR
    Kedy začínajú narodeninové zľavy Aliexpress?

    Aliexpress oslavuje 7. narodeniny a ich predajcovia pripravili pre nás všetkých výborné zľavy. A ako to na Aliexpress býva, tak...

    Zavrieť