LEGO vs DUPLO, LEPIN alebo DECOOL z Aliexpress

1
155

Minecraft

Ak si teraz hovoríte, že neviete, čo to Minecraft je, tak sa skúste opýtať svojich detí. Je to jedna z najpopulárnejších počítačových hier, ktorá teraz frčí. Ak chcete, aby nehrali túto hru len na počítači, tak je určite dobrým riešením im zaobstarať stavebnicu Minecraft. Na Aliexpress je opäť veľa postavičiek, domov s viacerými poschodiami, vodopády, zvieratkami atď. Na obrázku nižšie vidíte, že môžete krásnu stavebnicu zo 4 častí zaobstarať už za 14,27 dolarov.

Minecraft stavebnice

 

Minecraft Aliexpress lego stavebnice

 

Friends 

Stavebnica Friends je určená skôr pre dievčatka, ktoré si túto stavebnicu zamilujú. Postavičky žijú v krásnom mestečku s množstvom zvieratiek, obchodov, domov na bývanie, takže je stále veľa tém, s ktorými si môžu deti vyhrať. Dievčatká si tak môžu tvoriť celé hodiny a plné radosti.

 

Friends stavebnice

 

Friends Lego Aliexpress stavebnice

 

Frozen (Ľadové kráľovstvo)

Kto by nepoznal animovanú rozprávku Ľadové kráľovstvo. Túto rozprávku milujú, ako dievčatá, tak chlapci. Na Aliexpress nájdete veľa krásnych stavebníc zámkov a postavičiek k tejto tematike.

 

Frozen stavebnice

 

Frozen ledove kralovstvi lego aliexpress

 

 

Ninjago

Čo je vlastne Ninjago? Vo svete Ninjago nájdete tajomný svet rastlín, zvierat a hlavnými postavami sú ninjovia. Tí sú veľmi rýchli, obratní, skáču po strechách a vlastnej veľa zbraní. Hlavnými postavičkami sú Kaia (Ninja ohňa), Jay (Ninja blesku), Cole (Ninja krajina) a Zane (Ninja ľadu). Na odkaze nižšie nájdete rôzne postavičky alebo stavebnice.

Ninjago stavebnice

 

Ninjago drak lego stavebnice aliexpress

 

Simpsonovci

Bart, Homer, Marge, Líza, Maggie, Itchy a Scratchy, to sú postavičky z obľúbeného animovaného seriálu Simpsonovci. Na Aliexpress si môžete kúpiť celý dom Simpsonovcov vrátane všetkých postavičiek, autá za záhradných doplnkov. Ak nechcete objednávať celý dom, tak si môžete objednať iba sadu figúrok Simpsonovci.

Simpsonovi stavebnice

 

Simpsonovi Aliexpress lego blocks stavebnice

 

 

Avengers a iné akčné figúrky

Hľadáte k legu akčné figúrky ako je Spiderman, Batman, Superman, Avengers, Hulk a veľa ďalších? Veľký výber za skvelé ceny nájdete v odkaze nižšie. Postavičky sú naozaj pekné a vtipné. Ako postavičky vyzerajú vidíte na fotografii pod odkazom.

Avengers a

 

Spiderman batman avengares lego aliexpress

 

Neviem, ako Vy, ale ja si idem objednať nejakú stavebnicu 🙂

Odkazy na stavebnice

 

 

0/5 (0 Reviews)

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno