LEGO vs DUPLO, LEPIN alebo DECOOL z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
utorok, 9 marca, 2021

Komentáre: 1 komentár.


 

GUDI

Ďalšou možnosťou je kúpa značky Gudi. Táto značka je kompatibilná so značkou Lepin, ale aj LEGO. Ak sa Vám zdá značka Lepin drahá, tak Gudi je ešte lacnejši. Ale veľmi nízka cena sa môže podpísať na kvalite stavebnice. Balenie je veľmi podobné ako u stavebnica Lepin, pozrite si ukážku na obrázku nižšie. Ak teda hľadáte ešte lacnejšiu stavebnicu, než je Lepin, tak Gudi je tá správna voľba.

 

Stavebnice GUDI

 

Lego Gudi stavebnice aliexpress

 

 

DUPLO

Stavebnica DUPLO je vhodná pre menšie deti, pretože sa väčšinou skladá z väčších dielikov, tak aby nedošlo k ich vdýchnutiu dieťaťom. V ponuke nájdete zvieratká, farmy, sanitky, policajné stanice, hrady, vláčiky a veľa známych postavičiek. Záleží už potom len na fantázii dieťaťa, ako si sa stavebnicou vyhrá. Tieto stavebnice sú vhodné pre deti od 1 roka do 3 rokov a pomáhajú im rozvíjať motoriku pri stavaní kociek na seba. Nižšie je odkaz na stavebnice DUPLO.

Stavebnice DUPLO

 

Lego model DUPLO aliexpress

 

Najobľúbenejšie stavebnice

Teraz keď sme si prešli aké rôzne značky stavebníc môžete na Aliexpress kúpiť, tak nás čaká ešte výber tých najobľúbenejších. Medzi veľmi populárne stavebnice patrí Star Wars, Minecraft, Friends, Frozen, Ninjago, Simpsonovci, Avengers a ďalšie. Ak Vás zaujíma, kde si tieto stavebnice objednať, tak pokračujte v čítaní článku.

StarWars

Milovníci StarWars nájdu na Aliexpress naozaj všetko, čo by si každý fanúšik mohol priať. Napríklad jednu z najznámejších postáv celého filmu, a to Dartha Vadera, mocného vládcu temnej strany alebo múdreho Majstra Jody či roztomilého robotika ASTRO-DROID BB-8. Nebudú tu chýbať ani vesmírne lode ako je legendárny Millennium Falcon alebo Poeovho stíhačka X-Wing a mnoho ďalších.

 

Star Wars stavebnice a postavičky

 

Lego Star wars falcon stavebnice aliexpress 2

 

Vesmírné lodě Star Wars

 

Lego Star wars falcon stavebnice aliexpress

 

Pokračujte v čítaní článku na stránke 3, kde nájdete ďalšie tipy na stavebnice Minecraft, Friends, Frozen, Simpsonovi, Ninjago, Avengers 


Stránky: 1 2 3

Počet komentárov: 1Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    roboticky vysavac iLife aliexpress gearbest porovnanie recenzia SK
    iLife robotický vysavač – V5, V5s PRO, X5, V7, V7s, A4, A4s, A6

    Robotické vysávače predstavujú praktický, pohodlný a zábavný spôsob upratovania v domácnosti. Niekedy môže vysoká cena odradiť ľudí od ich kúpy, no...

    Zavrieť