Lacné zásielky z Aliexpress ZOSTÁVAJÚ. AliExpress otvorí logistické centrum v Poľsku pred 11.11.2021

Autor: Slovenský Aliexpress
nedeľa, 6 marca, 2022

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (656 hlasov, priemer: 4,96 z 5)
Loading...

Máme skvelú správu. Alibaba ako majiteľ portálu Aliexpress, bude otvárať v Poľsku logistické centrum. Toto logistické centrum bude slúžiť primárne pre Poľsko, Českú republiku, Slovensko, Rakúsko a Nemecko. Vybudovanie tohto skladu o rozlohe 10 000 m2 nielen že urýchli nákupy, ale tiež odpadne nutnosť riešiť colné konanie.

Termín otvorenia

Logistické centrum by sa malo otvoriť ešte pred 11.11.2021, a to blízko mesta Lodž. Poliaci sa tak môžu tešiť na doručenie balíčkov už do 3-dní. A obyvatelia veľkých miest (Varšava, Lodž, Katovice či Krakov) môžu očakávať balíček z Aliexpress už do druhého dňa.

Aliexpress je veľmi populárny

Aliexpress je populárny nielen v Číne, ale aj v Rusku, USA, Španielsku, Francúzsku, Brazílii a Poľsku. Preto sa rozhodli postaviť ďalší sklad práve v Poľsku. Napríklad v Španielsku otvoril Aliexpress v auguste roku 2019 aj prvú kamennú predajňu v Európe. V pláne sú aj ďalšie logistické centrá.

„Poľsko je našim regionálnym centrom v strednej a východnej Európe. Pre AliExpress tak bolo prirodzenou investičnou voľbou pre prvé logistické centrum v regióne. „Uviedol generálny riaditeľ pre strednú a východnú Európu Gary Topp.

 

Chcete sa v súčasnej dobe vyhnúť problémom s colným úradom a Slovenskou poštou? Máme veľmi jednoduché riešenie, ktoré funguje.

Ak nechcete podávať colné vyhlásenie, riešiť čokoľvek so Slovenskou poštou, tak stačí pri nákupe tovaru zvoliť správne poštovné. V prípade, že si budete objednávať zo skladu v Číne a nie vo skladu v EÚ (rýchlejšia, ale aj málinko drahšia varianta), tak najlepšia možnosť, ako obísť akékoľvek vybavovanie, je práve pomocou výberu dopravy s názvom Aliexpress Standard Shipping.

aliexpress standard shipping

Ak vyberiete tento druh dopravy, ktorý ale nie je vždy zadarmo, ale stojí cca 1 – 2 eura, tak by Vám mal balíček prísť domov bez akéhokoľvek preclievania a poplatkov pošte. Tento balík ide totiž cez prekladisko v EÚ a colné konanie prebieha v inom členskom štáte EÚ. Na Slovensko teda príde balíček už preclený a doručený priamo k Vám domov. Vďaka tejto doprave bude mať sledovacie číslo na konci písmeno F. Balíčky končiace na písmeno F nepodliehajú povinnosti colného vyhlásenia. Voľbou dopravy Aliexpress Standard Shipping Vám tovar príde oveľa rýchlejšie, než obyčajnúou dopravou zadarmo – Free Shipping.

POZOR: Doprava cez Aliexpress Standard Shipping ale nie je pri každom produkte dostupná. Ale máme pre Vás riešenie, ako nájsť úplne rovnaký produkt na Aliexpress u iného predajcu, kde táto doprava Aliexpress standard shipping k dispozícii je. Stačí mať v prehliadači pridanú pomôcku Aliexpress superstar a pomocou nej nájdete rovnaký produkt, častokrát aj za lacnejšiu cenu. Pomôcka Vám okrem iného zobrazia cenovú históriu, ako sa cena za posledný rok vyvíjala, preloží celý Aliexpress do slovenčiny, umožní Vám vyhľadávanie v slovenčine, takže nemusíte používať anglický prekladač. Aliexpress superstar Vám slovenský výraz preloží automaticky sám. Už 30 000 ľudí si od nás nechalo poradiť a využíva tento doplnok ku každodenným nákupom. Nakupujte aj Vy múdro a nekupujte zbytočne predražené veci. Ide to naozaj aj lacno, ak viete ako na to.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Vyhledavani v slovencine modre zmensene
    52. Slovenský vyhľadávač pre Aliexpress – NOVINKA

    Medzi nakupujúcimi na Aliexpress sú užívatelia, ktorí aj napriek jazykovej bariére denne využívajú Aliexpress k lacným nákupom. Anglicky buď vôbec...

    Zavrieť