Kozmetické štetce na make up z AliExpress

Autor: Slovenský Aliexpress
pondelok, 19 augusta, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (6 204 hlasov, priemer: 4,98 z 5)
Loading...

Existujú stovky značiek štetcov na make up a ak započítame aj tie Čínske, tak sa tento počet ešte zvyšuje. Preto sme vytvorili tento návod, ako nájsť najlepšie značky aj ceny na AliExpress (pozrite sa na príklad tu). Najvyššie hodnotené sú štetce štýle „SIGMA“, ale nezabudnime aj na ďalšie obľúbené značky ako Zoeva, NARS, MAC, Bobbi Brown, Urban Decay, Dior, Chanel alebo Eco Tools. Inými slovami, existujú stovky lacných štetcov na make up. Neviete, ktorý štetec si vybrať? Poradíme Vám, ako vybrať ten najlepší.

[Su_spacer] Lacné alternatívy štetcov na make up od značiek Zoeva, NARS, MAC, Urban Decay …

Povedzme si niečo o rôznych druhoch štetcov na make up, ktoré môžete nájsť na AliExpress. Je ich pomerne dosť, preto začnite tým, že sa pozriete na kategórie štetcov zoradene podľa cien. Teraz sa pozrieme ako sa štetca delia podľa typu.

Štetce podľa typu štetín: Syntetické versus prírodné

Štetce na make up môžu byť vyrobené z prírodných alebo syntetických štetín. Pravdepodobne nájdeme aj niektoré štetce, vyrobené z kombinácie oboch druhov štetín dohromady.

Ako vyhľadať jednotlivé špecifické druhy:


A. Štetce s prírodnými kozími štetinami

Štetce s prírodnými štetinami sú najlepšie pre používanie púdrových produktov. Sú síce trochu drahšie ako štetce so syntetickými štetinami, ale stále ich môžete nájsť o mnoho lacnejšie než v bežnom obchode.makeup stetce aliexpress

 

Aj keď sú štetce zaradené v tejto kategórii, nemusia byť všetky vyrobené z prírodných štetín. Aby ste mali istotu, skontrolujte popis produktu v sekcii „Popis produktu“ a pozrite sa na materiál štetca.

makeup stetce aliexpress- brushes

Tu môžete nájsť všetky štetca na make up s kozími štetinami.


B. Štětce se syntetickými štětinami

Syntetické štetiny sa väčšinou používajú pre tekuté produkty, pretože sú viac odolné. Nezabudnite opäť skontrolovať materiál produktu v „Product descreption“.

Synteticke stetce aliexpress

Všetky štetce so syntetickými štetinami môžete nájsť TU.


C. Podľa rukoväte: drevené, plastové alebo kovové

Úprimne v použití štetcov nie je moc veľký rozdiel podľa typu rukoväte, ktorý použijete: Tri najobľúbenejšie materiály pre rukoväte štetcov sú drevo, plast a kov.

druh stetcu aliexpress


D. Podľa tvaru štetín

Máme 4 druhy tvarov:

 • Rovný: perfektný pre púdre a podklady, tekuté i tuhé
 • Okrúhly: ideálne pre púdre a oblasti, ktoré vyžadujú viac presnosti, ako napríklad tváre.
 • Špicatý: pre ešte presnejšie nanášanie, ako napríklad vo „V“ oblasti.
 • Skosený: pre zvláštne tvarované oblasti tváre.

Väčšina predajcov na AliExpress ponúka sady štetcov na make up miesto jednotlivých kusov, teda nebudete musieť zdĺhavo vyberať.


 

Takže ktorý máte kúpiť? Profesionálne sadu, alebo tú lacnejšie?

Našťastie sú profesionálne sady štetcov na AliExpress lacnejšie ako v bežných online i kamenných obchodoch. Nenájdete síce značky ako Zoeva, NARS, MAC, Bobbi Brown, Urban Decay, Dior, Chanel, Eco Tools alebo ďalšie, ale nájdete mnoho čínskych značiek. To ale neznamená, že by boli menej kvalitné: už sú dávno preč dni, kedy „čínske“ znamenalo synonymum k „lacnej“. Z vlastnej skúsenosti vieme, že aj na Aliexpress môžete zohnať neuveriteľné produkty, ak sa riadite recenziami u jednotlivých predajcov.

Tu môžete zohnať najlepšie profesionálne sady štetcov.


Bonus: Lacné hubky na make up, ako napríklad Beauty Blender

Jedny z najviac predávaných produktov na AliExpress sú hubky na make up inšpirované hubkami Beauty Blenders. V prípade, že ste o nich ešte nepočuli, sú to produkty pre profesionálne i osobné použitie. Vyzerajú trochu ako vajíčko. Medzi výhody týchto výrobkov patrí fakt, že na rozdiel od bežných špongií do seba neabsorbujú veľké množstvo produktu a vďaka svojmu skosenému tvaru nenechávajú žiadne línie. Naviac môžete kontrolovať intenzitu krytia produktom, ktorá záleží na tom, ako vlhká hubka je. Tieto Beauty Blender stoja bežne medzi 20-30 Eury (520-780 Sk), ale na AliExpress možno nájsť čínskej varianty tohto produktu za menej ako pol eura!

blender-beauty-spongie aliexpress

Môžete ich nájsť tu.

TOP 3 obchody, kde objednať štetce na make up na AliExpress

Toto sú tri najlepšie obchody, kde možno lacno kúpiť štetca na make up. Hodnotenie týchto obchodov sú skvelé, pozrite sa sami. A ak vám nezáleží na mene značky, je to skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze.

YKS-Ezsources Centre (3 korunky)

Anmor Beaty Store (5 diamantov)

HitTime Store (3 korunky)

 

Je možné nájsť mnoho ďalších predajcov, ktorí ponúkajú štetce na makeup, ale títo traja sú výnimočne dobrí. Nezabudnite, že produkt Vám príde domov niekedy už za 14 dní.

Takže … Na čo čakáte?

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  Polsko logisticke centrum sklad Aliexpress evropsky SK
  Lacné zásielky z Aliexpress ZOSTÁVAJÚ. AliExpress otvorí logistické centrum v Poľsku pred 11.11.2021

  Máme skvelú správu. Alibaba ako majiteľ portálu Aliexpress, bude otvárať v Poľsku logistické centrum. Toto logistické centrum bude slúžiť primárne...

  Zavrieť