IOSS číslo Aliexpress, adresa predajcu a faktúra – colné vyhlásenie

0
44
Aliexpress adresa IOSS faktura clo ecep nakupovanie SK

IOSS číslo Aliexpress je pre Vás pri vypĺňaní colného vyhlásenia dôležité. Preto sme sa rozhodli pripraviť veľmi krátky článok iba s IOSS číslom Aliexpress, adresou predajcu a kde nájdete faktúru k objednávke.

IOSS, adresa, faktúra

Pokiaľ musíte vyplniť colné vyhlásenie na zásielku do 150 eur (dorazila z Číny, USA, VB) , tak budete potrebovať okrem iného tieto informácie:

IOSS číslo Aliexpress: IM5280002556

Adresa: Alibaba.com Singapore E-Commerce Private Limited, NL826439810B01
8 Shenton Way, #45-01 AXA Tower, Singapore

Faktúra: Ďalšie informácie nájdete na faktúre z Aliexpress. Pozrite sa na náš návod Kde nájdem faktúru na tovar z Aliexpress?

 

Kedy nemusím riešiť colné vyhlásenie?

Keď objednávate tovar do 150 eur s dopravou Aliexpress Standard Shipping alebo Saver Shipping. Túto dopravu si môžete jednoducho aj vyfiltrovať  pomocou doplňku do prehliadača Aliexpress superstar a máte po starostiach. Všetko dôležité nájdete v článkoch:

 

Predajcovia tiež napíšte, aby nezabudol na balíček uviesť číslo IOSS. Vyhnete sa tak vyplňovaniu colného vyhlásenia.

Napíšte nám do komentára pod článok, aké informácie ste potrebovali na vyplnenie colného vyhlásenia vy a či bolo ťažké ich pre Vás získať. Pomôžete tak ostatným nakupujúcim.

 

Prihláste sa na odber noviniek Prihlásenie na odber noviniek alebo notifikáciu na webe (zvonček v právom spodnom rohu), nech sa o nových informáciách hneď dozviete.

Pokiaľ sa chcete poradiť s ostatnými kupujúcimi na Aliexpress, tak sa pridajte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – slovenská poradňa, skúsenosti, rady a tipy. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše skúsenosti s reklamáciou z Aliexpress. Napíšte nám váš názor dole pod článok do komentára.

Ako je náročné vyplnenie colného vyhlásenia?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno