Fitness náramky z Aliexpress – porovnanie

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (2 894 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...

V dnešnej dobe, kedy je všetko chytré, musíte mať pri športe šikovný náramok! Čo vlastne všetko dokáže? Sníma Vaše pohyby a ukladá ich do mobilu. Náramok sa v poslednej dobe stáva doslova Fenoménom. Na Aliexpressu je ich veľké množstvo a preto som vybral zopár fitness náramkov, ktoré som otestoval. Základné funkcie majú väčšinou rovnaké, aj keď sa vo väčšine prípadov celkom líšia. Fitness náramok je dobré mať na sebe neustále, pretože meria Vaše kroky, kalórie, srdcový tep alebo spánkovú aktivitu. Náramky sa párujú s telefónom cez bluetooth a tým sa prenášajú dáta. Keď máte náramok spárovaný, ukáže kto volá alebo upozorní na sms či notifikácia, ktoré si nastavíte. Náramok ukladá dáta na svojej pamäť, a tak nemusí byť stále pripojený. Pri špárovaní sa dáta ihneď nahrajú do telefónu.

Odporúčam tiež nainštalovať pomôcku do prehliadača Aliexpress Supertar, ktorá Vám zobrazia cenovú históriu produktu. Budete tak vedieť, kedy je ten pravý čas chytré hodinky kúpiť. Na všetky funkcie pomôcky sa pozrite do článku História a porovnávač cien.

 

Xiaomi MI BAND 2 – Víťaz roku 2016

Tento náramok získal v Česku ocenenie za najlepšiu Fitness náramok roku 2016. Je od známej značky Xiaomi a medzi jeho prednosti patrí vodeodolnosť a veľká výdrž batérie. Náramok sa skladá z dvoch častí, prvá je kapsule s displejom a druhá samotný náramok. Pri nabíjaní je potreba kapsulu vybrať, to ale nebudete robiť často, pretože náramok vydrží nabitý až 30 dní. Aplikácia v telefóne bude chcieť Váš Xiaomi učet, ak ho nemáte, ľahko ho vytvoríte za 5 minút. Základná aplikácia využíva náramok iba na 50 percent, ale aj tak je v nej veľa užitočných funkcií. Na plné využitie si musíte stiahnuť platenú aplikáciu od českého vývojára Tools mi band za 60 Sk. Gumový náramok môžete kúpiť v rôznych farebných variantách. Na Aliexpressu môžete kúpiť taktiež kovové náramky.

 

Výhody:

– vodeodolnosť IP67
– veľká výdrž batérie až 30 dní
– možnosť rozšírenia funkcií s Aplikáciou Tools mi band
– možnosť výmeny náramku

 

Nevýhody:

– absencia automatického merania tepu
– pri nabíjaní sa musí vybrať kapsule z náramku

 

REÁLNE FOTO:

ODKAZ NA PREDAJCU:

ODKAZ: XIAOMI BAND 2

U-Band 107HR na Aliexpressu ID107

Fitness náramok U-Band sa predáva na Aliexpressu pod názvom ID 107. Ako ostatné náramky vidia merať kroky, vzdialenosť, tep a spánkovú aktivitu. Batéria vydrží 10 až 14 dní a nabíja sa okolo 2 hodín. Aplikáciu na hodinky si stiahnete na google store, volá sa VERYFIT a je v češtine. Nájdete tam veľa funkcií, napr .: automatické meranie tepu a zápis do grafu. Samozrejmosťou náramku je budík, zobrazenie vybraných notifikácií alebo meno volajúceho. Náramok má dve ovládacie tlačidlá, ktoré ovládajú rovnaké funkcie. Náramok je k dostaniu v jednej farbe a nie je vodeodolný, za to sedí krásne na ruky.

 

Výhody:

– automatické meranie tepu a zápis do grafu
– dve ovládacie tlačidlá
– na hlavnej obrazovke informácie o dátume, stavu batérie a času

 

Nevýhody:

– nie sú vodeodolné
– menu v hodinkách nemožno nakonfigurovať

 

 

REÁLNE FOTO:

ODKAZ NA PRODUKT:

ODKAZ: U Band 107

Video recenzia

 

Pokračujte v čítaní článku na stránke 2, kde nájdete recenziu na najlacnejší Fitness náramok z Aliexpress


Stránky: 1 2


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Aliexpress Standard Shipping Saver doruceni clo tax delivery DPH
    57. AliExpress Saver Shipping vs AliExpress Standard Shipping: Aké sú rozdiely medzi týmito dvoma spôsobmi prepravy?

    Na AliExpress existuje niekoľko rôznych spôsobov dopravy, ktoré môžeme rozlíšiť podľa ich dodacej lehoty a možnosti sledovania objednávok. Často využívame...

    Zavrieť