Detské oblečenie z Aliexpress

0
408

Na Aliexpress nájdete veľké množstvo detského oblečenia pre chlapčekov a dievčatká. Jednou z najväčších výhod nákupu detského oblečenia na Aliexpress je ich veľmi nízka cena. Niekedy je to až neuveriteľné, ako krásne veci môžete deťom nakupovať, za tak super ceny. Napríklad detské pyžamko kúpite len za 2.8 Eur. V ponuke nájdete oblečenie aj na špeciálne udalosti, ako sú krstiny, svadby alebo aj iné moderné oblečenie na rôzne podujatia. Veľmi krásne sú aj detské kostýmy na narodeninovú párty alebo karneval. V tomto článku Vám ukážeme, ako nájsť najlepšie ponuky a obchody pre Vaše deti.


Najvyššie hodnotenie predajcovia detského oblečenia:

Cindy Baby & Kid Store – predajca s veľmi dobrým hodnotením a veľkou ponukou tovaru. V tomto obchode nájdete šaty, sukne, tričká, pyžamá, svetre, bundy a ďalšie. A veľa ďalšieho za skvelé ceny. Na základe hodnotenia ostatných nakupujúcich je tovar kvalitný a lacný.

Baby Mart – ďalší obchod s dobrým hodnotením. Ponúka širokú škálu šiat, bundy, oblečenie, atď.

Sophia Children & Baby Accessories Shop – zo všetkých obchodov má tento najväčší sortiment tovaru pre deti.

Dětské oblečení z Aliexpress – na tomto odkaze nájdete tovar, ktorý je zoradené podľa popularity a teda aj predajov na Aliexpress. V čase písania článku je na prvom mieste kostým Anny a Elsy.

 

Detsky zupan Aliexpress Spiderman detske obleceni levne


Kvalita detského oblečenia

Kvalita a výdrž detského oblečenia na Aliexpress je naozaj veľmi dobrá. Avšak predtým, než začnete nakupovať, tak sa určite pozrite na hodnotenie tovaru a predajcu. Ak máte akékoľvek pochybnosti, stačí kontaktovať predajcu a opýtajte sa ho priamo. Pokiaľ od predajcu nedostanete žiadnu odpoveď, tak si vyberte iný obchod. Existujú tisíce obchodov, ktorý ponúkajú detské oblečenie.

 


Veľkosti detského oblečenia

U detí je možno ešte jednoduchšie nakupovanie oblečenia, než u dospelých. Keď totiž objednáte dieťaťu väčšie tričko alebo mikinu, tak viete, že do toho dorastie. U dospelých už to tak jednoduché nie je. Preto sa držte vždy tým, čo predajca uvádza v produktových informáciách. Nižšie vidíte tabuľku veľkostí k dievčenským šatám. Vysvetlíme Vám ju ako príklad.

 

Size

(Veľkosť) 

Suggest high

(Výška v cm) 

Chest

(Obvod hrudníka v cm) 

Length

(Dĺžka  v cm) 

 100(3T)  100cm  60  80
 110(4)  110cm  64  86
 120(5)  120cm  68  90
 130(6)  130cm  70  95
 140(7)  135cm  72  100

 

 

V prvom stĺpci je uvedená veľkosť a u nej v zátvorke ešte vek. Každé dieťa je iné, takže sa riaďte radšej veľkosťami, ktoré sú uvedené v cm. Ak si nie ste istí, tak si objednajte radšej o veľkosť väčšie. Dostávame tiež otázky, čo znamená 2T, 3T. Písmeno T tu označuje rok, takže 2T znamená dva roky alebo 18M znamená 18 mesiacov.

Pri výbere veľkosti oblečenia Vám najviac pomôže hodnotenia ostatných mamičiek a oteckov vo feedbacku na daný tovar. Často tam totiž uvidíte deti priamo v oblečení aj uvedením veku dieťaťa. Prikladáme fotku z hodnotení obľúbených šiat z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Z hodnotenia je jasné, že rodičia sú z nákupu nadšenia a dcéra taky. Dievčatko na fotografii má 3 roky a dva mesiace a rodičia objednali veľkosť 3T.

Kostym Anna Elsa Ledove kralovstvi levne detske obleceni Aliexpress realne foto


Obľúbený detský tovar

Detsky zupan Aliexpress Mickey mouse detske obleceni levne

Detsky zupan Aliexpress Mickey mouse detske obleceni levne dupacky

Saty minnie mickey mouse levne detske obleceni Aliexpress

Detský tovar – overené odkazy
0/5 (0 Reviews)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno