Dekoratívna kozmetika z Aliexpress – skúsenosti, rady a tipy

0
2

Bieliace pásiky na zuby

Veľké NIE, určite na bieliace pásiky na zuby! Áno, fungujú, ale hrozne si ničíte ďasná a sklovinu. Bielenie patrí do rúk odborníkov. Vybielenie u hygieničky stojí 2-3 tisícky.
Ďalej neodporúčam bieliace masky, bieliace púdre a bieliace make-up. Väčšina z nich je u nás zakázané predávať. Ak máte čas, tak sa pozrite na stránky Dtest, nájdete ich tam veľa. Ak máte veľa citlivú pleť, tak veľa starostlivo vyberajte, aký make-up si kúpite. Ponuka na Aliexpress sa rýchlo mení, preto nepridávam ani žiadny konkrétny odkaz. Určite odporúčam kórejskú kozmetiku.

kozmetika z Aliexpress belici pasky

Kvalitná dekoratívna kozmetika sa dá kúpiť aj u nás. Kozmetika z Číny nie je vždy zlá, len nakupujte s rozvahou. Než sa rozhodnete niečo kúpiť, tak si dajte prácu a prečítajte si aj 20 stránok s komentármi a čítajte! Zamerajte sa na feedback, ktoré skutočne popisujú produkt.

Ďalej by Vás mohol zaujímať článok Večerné šaty z Aliexpress alebo Vaša svadba snov.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

Veronika Procházková

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here