Dekoratívna kozmetika z Aliexpress – skúsenosti, rady a tipy

Autor: Slovenský Aliexpress
utorok, 8 máj, 2018

Komentáře: pridaj komentár.


Bieliace pásiky na zuby

Veľké NIE, určite na bieliace pásiky na zuby! Áno, fungujú, ale hrozne si ničíte ďasná a sklovinu. Bielenie patrí do rúk odborníkov. Vybielenie u hygieničky stojí 2-3 tisícky.
Ďalej neodporúčam bieliace masky, bieliace púdre a bieliace make-up. Väčšina z nich je u nás zakázané predávať. Ak máte čas, tak sa pozrite na stránky Dtest, nájdete ich tam veľa. Ak máte veľa citlivú pleť, tak veľa starostlivo vyberajte, aký make-up si kúpite. Ponuka na Aliexpress sa rýchlo mení, preto nepridávam ani žiadny konkrétny odkaz. Určite odporúčam kórejskú kozmetiku.

kozmetika z Aliexpress belici pasky

Kvalitná dekoratívna kozmetika sa dá kúpiť aj u nás. Kozmetika z Číny nie je vždy zlá, len nakupujte s rozvahou. Než sa rozhodnete niečo kúpiť, tak si dajte prácu a prečítajte si aj 20 stránok s komentármi a čítajte! Zamerajte sa na feedback, ktoré skutočne popisujú produkt.

Ďalej by Vás mohol zaujímať článok Večerné šaty z Aliexpress alebo Vaša svadba snov.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

Veronika Procházková


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača


Stránky: 1 2 3 4


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
Aliexpress-Najlepsi predajcovia
Výber najlepších predajcov na AliExpress ♛♛♛♛♛

Spomínate, ako sme pre Vás pripravili článok, ako vyhľadať značkový tovar na Aliexpress? Viete, že sa Vám snažíme nakupovanie na...

Zavrieť