Chcete si kúpiť Netflix za 2,50 EUR na Aliexpress? Na toto si dajte pozor!

0
221

Doba sťahovania filmov, seriálov a hudby už je asi za nami. Dnes veľké množstvo ľudí po celom svete využíva pohodlnejšiu cestu. Veľkú ponuku nám totiž poskytuje Netflix, HBO Max, Disney Plus, Spotify, Amazon Prime Video a ďalšie. Ide ale o platenú službu, a preto ľudia hľadajú cestu, ako sa dostať k ponuke týchto platforiem za čo najnižšiu cenu. Väčšinu z vymenovaných poskytovateľov si totiž môžete kúpiť na Aliexpress. My sme sa zamerali na populárneho poskytovateľa filmov a seriálov online Netflix.

 

Čo je Netflix?

Jedná sa o amerického poskytovateľa filmov a seriálov online. Spoločnosť bola založená oficiálne v auguste 1997 podnikateľmi Marcom Randolphom a Reedom Hastingsom v Kalifornii. Postupne sa vyvíjali a stali sa prvou medzinárodnou streamovacou službou svojho druhu. Netflix nájdete v 190 krajinách na svete. Na Netflixe je kúzelné to, že ponuka filmov sa priebežne mení a je formovaná podľa jednotlivých štátov. V Českej republike je v ponuke zhruba 5500 filmov a seriálov. Ponuka zaujímavých kúskov sa mení na Netflixu naozaj každý deň. Niektoré tituly pribúdajú a iné zase miznú. Dlhodobo je však k dispozícii viac a viac titulov.

 

Koľko stojí Netflix na Slovensku vs Aliexpress?

Netflix si môžete na Slovensku kúpiť v troch rôznych tarifoch. Takže ak sa dohovoríte s rodinou alebo priateľmi, tak sa môžete zložiť na tarif č. 4 a mesačne zaplatíte 3 eura/osobu (12/4=3 eura). Správne by ste mali účet zdieľať iba s členmi rovnakej domácnosti, ale Netflix zatiaľ toto zdieľanie s priateľmi a rodinou nerieši.

 

Členstvo Basic Standard Premium
Rozlíšenie SD Full HD 4K
Počet zariadení 1 2 4
Cena Netflixu za mesiac 7,99 EUR 9,99 EUR 11,99 EUR

 

Cena na Aliexpress

Na Aliexpress si mesačné predplatné Netflix môžete kúpiť za cca 2,50 EUR/1 účet (obrazovku).

 

Ako funguje predplatné z Aliexpress?

Vyhľadajte si Netflix na Aliexpress napr. cez tento odkaz a vyberte si predajcu.

 

Odkaz na Netflix z Aliexpress

 

  1. Objednajte si Netflix na požadovanú dobu, v akom rozlíšení ho chcete a na koľkých zariadeniach – odporúčame objednávať iba na 1 mesiac. Môže sa totiž stať, že predajca bude zrušený a už sa vám nepodarí získať peniaze späť v prípade, že by sa vám účet prestal fungovať.
  2. Predajca Vám zašle do správy email a heslo pre prihlásenie do Netflix účtu – niektorí predajcovia uvádzajú, že ho zašlú do 10-tich minút. Ale počítajte skôr do jedného dňa.

 

Netflix Aliexpress kupit lacno recenzia skusenosti slovensko SK

 

1 screen 4K – znamená to jedna obrazovka, jeden účet pre 1 osobu v rozlíšení 4K

5 screen 4K – znamená 5 obrazoviek, 5 účtov môže sledovať Netflix v rovnakom čase napr. vy, Váš súrodenec, sused, dieťa a babička.

1M – znamená 1 mesiac (1 month) atď.

Lifetime use – účet na Netflixe na celý život 🙂

 
 

 

Ako neplatiť zbytočne DPH?

Vzhľadom na to, že Vám predajca nebude nič fyzicky doručovať, tak sa môžete vyhnúť platbe DPH. Stačí ak si zmeníte doručovaciu adresu mimo EÚ.

TIP pre všetkých, čo nakupujú na Aliexpress: Vyskúšajte doplnok do prehliadača Aliexpress Superstar! Táto pomôcka je jedinečná a pomôže vám lepšie sa orientovať pri nákupoch na Aliexpress. Vďaka nej zistíte napríklad históriu cien u každého produktu, zistíte aké má hodnotenie predajca od ktorého si tovar kupujete, vyhľadáte si akýkoľvek produkt na Aliexpress podľa ľubovoľného obrázku z internetu, stránky Aliexpress si môžete strojovo preložiť do slovenčiny. A hlavne Vám príde upozornenie, že Vám končí ochranná lehota. Takže už nikdy nezabudnete otvoriť včas spor a neprídete zbytočne o peniaze. Za skúšku nič nedáte. Všetko je ZADARMO. Doplnok už používa 30 000 používateľov. Pridajte si ho do prehliadača aj vy tu.

Skúsenosti kupujúcich s Netflixom z Aliexpress

„Úplne v pohode, kúpil sem na mesiac za 2,50 eura ultra kvalitu. Dokonca účet fungoval viac ako ten mesiac.“

„Áno, normálne som kúpil 1 screen, 1 mesiac, stálo to 2,68 eur.“

„Mám, kupujem na odporúčanie zo skupiny len na mesiac, prvý účet fungoval 1,5 mesiaca.“

„Za cenu necelé 3 €, asi 2x bolo treba meniť email a heslo (vždy som kontaktovala predajcu) a poslal do správy. Pred pár dňami účet vyplo (aj tak skoro 14 dní som sla zadarmo) ale ten predajca už na ali nie je, takže som kúpila od iného.Zatiaľ funguje. Princíp je taký, že kúpite, zaplatíte a čakáte správu od predajcu v ktorej (niekedy hneď niekedy do pár hodín) pošle email a heslo a tiež číslo účtu, cez ktoré sa máte prihlasovať. Ja si klopem klop , klop, klop mne to zatiaľ ide bez problémov, ale ako som písala vyššie, viac ako na mesiac si netrúfnem.“

„Všetko funguje ok až na to, že nám to tiež fungovalo vždy zatiaľ len mesiac a potom už predajca neexistuje.“

„Ja ho vždy kupujem od jedného predajcu… Nemám žiadny problém stále mi ide bez problémov. Za mňa neodporúčam kúpiť na celý rok. Radšej na 3 mesiace, kde je ochranná doba 90 dní.“

„Predajca zakaždým iný. Cena cca 2,50. Kupujem na mesiac alebo 20 dní. A vydrží aj 2 mesiace bežať bez problému. Potom kupujem znova.“
 

Viete prečo predajca po nejakej dobe zmizne?

Tento predaj Netflix účtov je proti pravidlám Aliexpress. Preto Aliexpress predajcom zruší obchod. Oni si potom ale vytvoria nový obchod, kde môžete opäť nakupovať. Ak ste niekedy skúšali objednávať napodobeninu (fake) značkového oblečenia, tak je to niečo podobné. V jednej chvíli predajca predáva Nike tenisky a na druhý deň už neexituje. Tovar je Vám však doručený.

 

Skúšali ste si kúpiť predplatné na Netflix z Aliexpress?

 

Môj účet prestal fungovať. Môžem otvoriť spor?

Pokiaľ uplynula doba 15 dní od dodania tovaru, tak už bohužiaľ nejde otvoriť spor. Skúste kontaktovať predajcu, aby Vám poslal nové prihlasovacie údaje.

V prípade, že ešte neuplynulo 15 dní, tak najskôr skúste napísať predajcovi a až potom otvorte spor. Nezabudnite do reklamácie priložiť snímku obrazovky s chybou. Aliexpress by Vám mal vrátiť peniaze ihneď, pretože sa jedná o tovar proti pravidlám Aliexpress.

Ale ako ste sa dočítali vyššie, tak skúsenosti s Netflixom sú skôr pozitívne. Ak ste sa rozhodli vyskúšať tento spôsob sledovania Netflixu, tak sa s nami určite podeľte o svoje skúsenosti v komentári pod článkom.

Jeden z Netflix seriálov bol v roku 2021 taký úspešný, že sme o ňom písali aj článok. Môžete si ho prečítať a pozrieť sa na seriál TOP 20 produktov na tému Squid game alebo Hra na kalamáre.

 

Prihláste sa na odber noviniek

Prihlásenie na odber noviniek

alebo notifikáciu na webe (zvonček v právom spodnom rohu), nech sa o nových informáciách hneď dozviete.

Pokiaľ sa chcete poradiť s ostatnými kupujúcimi na Aliexpress, tak sa pridajte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – slovenská poradňa, skúsenosti, rady a tipy. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše skúsenosti so zásielkami z Aliexpress. Napíšte nám váš názor dole pod článok do komentárov.

 
 

0/5 (0 Reviews)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno