60. Ako vyfiltrovať produkty s dopravou Aliexpress Standard alebo Saver shipping na Aliexpress

0
64
Aliexpress standard shipping doprava filtr cina zdarma bez cla dph sk

Obľúbený spôsob dopravy, známy ako Aliexpress Standard Shipping, určite už každý z Vás pozná. A to nielen z našich článkov, ale aj preto, že vďaka výberu tohto poštovného nebudete musieť riešiť colné konanie a ani poplatky Slovenskej pošte. Aliexpress chce touto formou poštovného uľahčiť nakupovanie svojim zákazníkom. Často sa totiž stávalo, že predajca neuviedol na zásielke IOSS číslo a balíček smeroval priamo na preclenie. Zásielka sa teda zbytočne predražila.

Bohužiaľ, túto možnosť dopravy (Aliexpress Standard Shipping alebo Aliexpress Saver Shipping) neponúkajú všetci predajcovia na Aliexpress. Ako ale rýchlo, bez rozklikávania hromady produktov zistiť, či predajca ponúka dopravu Aliexpress Shipping? Aliexpress na svojich stránkach neponúka žiadnu takú funkciu. Ako si teda jednoducho vyfiltrovať zaručenú dopravu priamo domov s týmto poštovným? Našťastie pre Vás máme jednoduché riešenie, kedy na prvý pohľad v kategóriich poznáte, ktorý produkt sa dá zaslať cez Aliexpress Standard Shipping.

 

Aliexpress Superstar – pomocník do prehliadača

Pre tých z Vás, čo už používajú pomôcku Aliexpress Superstar vo svojom prehliadači, tak majú bez práce. Túto novú funkciu už na Aliexpress.com v kategóriách vidíte. Tiež si môžete filter dopravy pre Aliexpress Standard Shipping zapnúť alebo vypnúť v nastavení doplnku. Pre tých, čo ešte pomôcku v prehliadacej nemajú, tak si ju určite hneď nainštalujte, pretože s touto skvelou funkciou sa Vám bude nakupovať oveľa jednoduchšie. Vyskúšajte si to a uvidíte sami, koľko času ušetríte. Už nebudete musieť rozklikávať a vyhľadávať možnosti dopravy.

Aliexpress standard shipping doprava filtr cina zdarma bez cla dph sk

 

Tu máte príklad so zapaľovačom. Otvorte si tento odkaz na Aliexpress a spočítajte si, ako dlho vám bude trvať prejsť všetky zobrazené produkty, aby ste zistili, ktorý z produktov ponúka dopravu formou Aliexpress Standard Shipping. Počítame, že vám to bude trvať niekoľko minút. My to máme vďaka pomôcke automaticky zobrazené. Produkty s dopravou Aliexpress Standard Shipping sú označené zelenou farbou. Navyše ihneď vidíte zobrazenú aj cenu za dopravu a dobu dodania tovaru.

Doplnok do prehliadača Aliexpress Superstar ponúka samozrejme mnoho ďalších funkcií, ktoré Vám uľahčia nakupovanie na Aliexpress. Môžete napríklad vyhľadávať tovar v slovenskom jazyku priamo na Aliexpress, zobrazí históriu cien, hodnotenie predajcu, sleduje ochrannú lehotu, vyhľadá vám rovnaký tovar u iného predajcu, vyhľadáva podľa obrázku atď.

 

Ako si pridať pomôcku Aliexpress Superstar do prehliadača v počítači?

1. Otvorte si stránku www.alisuperstar.sk

2. Vyberte si prehliadač (Chrome, Mozilla, Opera, Edge ), do ktorého si pomôcku chcete pridať

3. Kliknite na pridať addon do prehliadača

4. Otvorte si napr. odkaz so zapaľovačom, nech hneď vidíte zobrazenú novú funkciu s dopravou Aliexpress standard alebo Saver Shipping

5. Nezabudnite o tom povedať aj Vašim kamarátom alebo rodine, pretože naozaj nie ste jediní, kto takú skvelú funkciu hľadá. Priatelia aj kamaráti tým ušetria veľa peňazí a ťažkostí pri vybavovaní colných vyhlásení alebo prípadne poplatky Slovenskej pošte za colné konanie.

Aké sú vaše skúsenosti alebo návrhy, ako túto funkciu ešte viac vylepšiť? Napíšte nám Váš názor pod článok. Budeme radi aj za pozitívny komentár, že sa Vám nová vychytávka páči.

Prihláste sa na odber noviniek Prihlásenie na odber noviniek alebo notifikáciu na webe (zvonček v právom spodnom rohu), nech sa o nových informáciách hneď dozviete.

Pokiaľ sa chcete poradiť s ostatnými kupujúcimi na Aliexpress, tak sa pridajte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – slovenská poradňa, skúsenosti, rady a tipy. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše skúsenosti s reklamáciou z Aliexpress. Napíšte nám váš názor dole pod článok do komentára.

Využijete nový filter na dopravu Aliexpress Standard Shipping?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno