32 – Ukončenie sporu / reklamácie a priebeh vrátenie peňazí

Autor: Slovenský Aliexpress
pondelok, 19 august, 2019

Komentáře: pridaj komentár.

6. Spor je ukončený

Po uzavretí sporu budete mať u tovaru napísané Dispute Finished. Ak nie ste s výsledkom spokojní, tak môžete kontaktovať Aliexpress cez Dispute Survey. Svoj názor musí vyjadriť do siedmich dní.

otevreni-sporu-reklamace-vraceni-penez-open-dispute-aliexpress-8

Na časovej osi sa môžeme pozrieť, ako prebiehal náš spor. Tento náš spor trval maximálnu dobu. Začal 18.8.2016 a konečné rozhodnutie padlo 8.9.2016. Bežne však spor trvá kratší čas. Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že spor môže byť vyriešený aj počas jedného dňa. V takom prípade musíte mať kvalitné dôkazy a komunikatívneho predajcu.

otevreni-sporu-reklamace-open-dispute-aliexpress-1

Odporúčame tiež článok Najpredávanejšie dámske zimné bundy alebo Adidas Superstar módne tenisky z Aliexpress.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1700 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 


Stránky: 1 2


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    black-friday-cyber-monday-aliexpress-cierny-piatok
    Black Friday a Cyber Monday na Aliexpress

    Black Friday (Čierny piatok) je celosvetovo populárny nákupný deň ktorého pôvod pochádza zo Spojených štátov. Len za dva týždne po...

    Zavrieť