32 – Ukončenie sporu / reklamácie a priebeh vrátenie peňazí

Autor: Slovenský Aliexpress
utorok, 8 máj, 2018

Komentáře: pridaj komentár.

6. Spor je ukončený

Po uzavretí sporu budete mať u tovaru napísané Dispute Finished. Ak nie ste s výsledkom spokojní, tak môžete kontaktovať Aliexpress cez Dispute Survey. Svoj názor musí vyjadriť do siedmich dní.

otevreni-sporu-reklamace-vraceni-penez-open-dispute-aliexpress-8

Na časovej osi sa môžeme pozrieť, ako prebiehal náš spor. Tento náš spor trval maximálnu dobu. Začal 18.8.2016 a konečné rozhodnutie padlo 8.9.2016. Bežne však spor trvá kratší čas. Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že spor môže byť vyriešený aj počas jedného dňa. V takom prípade musíte mať kvalitné dôkazy a komunikatívneho predajcu.

otevreni-sporu-reklamace-open-dispute-aliexpress-1

Odporúčame tiež článok Najpredávanejšie dámske zimné bundy alebo Adidas Superstar módne tenisky z Aliexpress.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1700 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 


Stránky: 1 2


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine


    Viac:
    Aliexpress pecenie a vianoce
    Vianočné pečenie s Aliexpress

    Aliexpress a vianočné pečenie. Ako to súvisí? Aliexpress ponúka veľké množstvo kuchynských potrieb, cukrárenských pomôcok a mnoho ďalšieho. Ak radi pečiete a tento...

    Zavrieť