33 – Ako si prepnúť produkt Aliexpress do anglickej verzie

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 908 hlasov, priemer: 4,98z 5)

Loading...

V tomto návode sa naučíte prepnúť stránku Aliexpress do angličtiny, bez toho aby ste prišli o vyhľadávané produkty. V praxi to znamená, že ste si otvorili odkaz, ale stránka a produkt Aliexpress je v ruštine alebo portugalčine. Čo teraz s tým? Po rusky ani po portugalsky asi nehovorite, takže si dáte stránku prepnúť do angličtiny pomocou Go to Global Site (English). Po tomto kroku už máte síce stránku v angličtine, ale stratil sa Vám hľadaný produkt. Vďaka tomuto návodu už o produkty neprídete a budete si ich vedieť prepnúť do angličtiny.

1. Prehliadanie produkt

Klikli ste na odkaz, ale zobrazuje sa Vám v portugalčine. Pozrite sa do adresného riadku a skopírujte číslo pomocou klávesovej skratky Ctrl + C, ktoré je napísané pred .html. Šípka na neho ukazuje v kroku číslo 1. Potom klikneme na Go to Global Site (English) v pravom hornom rohu.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

2. Vloženie čísla produktu

Po kliknutí na Go to Global Site (English) sa presuniete na hlavnú stránku, ktorá je už v angličtine a do vyhľadávacieho poľa vložíte skopírované ID číslo produktu. Na vloženie čísla použite klávesovú skratku pomocou skratky Ctrl + V. Následne stlačte Enter alebo kliknite na lupu, na ktorú ukazuje druhá šípka.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

3. Produkt sa zobrazuje v angličtine

Po stlačení enter sa Vám požadovaný produkt zobrazí v angličtine.

aliexpress-prepnout-jazyka-anglictiny-cina-verze-anglicke

Určite sa pozrite na náš vtipný článok o nepovedených online nákupech

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1700 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny