04 – Ako vyhľadávať tovar na Aliexpress – Čína


 

2. Chcete si kúpiť niečo len tak pre radosť 🙂

 

V prvej možnosti ako vyhľadávať ste vedeli, o čo konkrétne máte záujem. V tomto príklade nehľadáte nič konkrétne. Vrátime sa teda na hlavnú stránku Aliexpress. Dostanete sa tam jednoduchým kliknutím na logo vľavo hore. Ja sa väčšinou vrátim na úvodnú stránku, nech nezostanem omylom v nejakej podkategórii.

Takže ako príklad by som si chcela kúpiť nejaké pekné šaty, tak idem na kategóriu oblečenie a doplnky. Zobrazí sa mi rozšírená ponuka a kliknem na šaty. Ako vidíte na obrázku, je tu na výber z mnohých rôznych kategórií, takže odporúčam si ich prejsť. Ďalej už si môžete nastavovať kritériá vyhľadávania úplne rovnakým spôsobom, ako ste videli v bode 1 alebo tiež vo videu.

S detailným vyhľadávaním ešte nekončíme. Po ľavej strane si môžete zvoliť z akého materiálu by produkt mal byť, aký by mali mať šaty výstrih, aká má byť dĺžka rukávov, potlač, dĺžka šiat, štýl, farba a veľkosť. To aký produkt sa Vám zobrazia nemusí zodpovedať presne Vašim kritériám, tak berte toto filtrovanie s rezervou.

  Ako vyhľadávať tovar na Aliexpress

 

V ďalšom videu sa naučíte Ako zmeniť jazyk na Aliexpress.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 


Stránky: 1 2